| anonim_4396 a întrebat:

Am castigat de curand un casting de moda si pentru a urma un curs imi trebuie suma de 3000 de euro. si multe persoane m-au sfatuit sa imi caut sponsor. dar nu am idee cum sa caut, si de unde sa caut? imi putedi da idei? in ce consta o sponsorizare si cum pot sa gasesc.

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti "un sponsor". Adica un tip mai in varsta sau nu care sa te sponsorizeze in schimbul unor "servicii" daca intelegi, altfel crede-ma ca nu prea ai cum straight face. Asa se procedeaza in Romania.

Răspuns utilizator avertizat