| anonim_4396 a întrebat:

Am cazut intr-o situatzie cam conplicata...Este un baiat (Vlad) care i-a placut de mine dar mie de el nu imi placea, dar lui prietena mea cea mai buna il place foarte tare de Vlad, si el mi-a propus sa ne intalnim eu am acceptat si a inceput sa imi placa de el foarte tare, cind stau cu el cuprinsa prietena mea sta foarte tare suparata pe mine, deoarece am acceptat sa ma intilnesc cu el. Ce pot sa fac in asa situatie?

4 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Pai inceraca sa ii explici prietenei tale ca si tu tii la el.
Si sa ii spui ca esti intr'o faza foarte proasta.
Sau gandeste'te pe cine alegi, pe ea sau pe Vlad?

| lola9965 a răspuns (pentru Bella03):

Eu eam explicat, dar ea nu il poate uita
nu pot alege intre asa persoane nicidecum.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa inveti sa scrii. Dupa care.
Eu zic sa nu alegi intre ea sau Vlad. pentru ca prietena ta conteaza mai mult decat acel baiat. Treaba ta! Eu stiu ce zic, am trecut prin atatea ca tine, si nu regret ca mi-am ales prietenii in locul unu`i baiat.

| aLiNtUshQa a răspuns:

Xex` scumpo )) intilnestete mai departe cu Vlad si nu iti fa griji de nimic.cred ca meriti sa fii cu persoana pe care o iubesti!