| AngelInTheNight_6349 a întrebat:

Am comandat de pe un site de farse un praf de scarpinat si niste bomboane care miros urat si miau trimis in loc de bomboane ceva lichid intr-o sticluta si in loc de praf ceva intr-o cuiutza niste ierburi sau nudh si am pus pe mana mea da nu am simtit eloc nevoia sa ma scarpin. a mai loat cineva?

Răspuns Câştigător
| FredFlintstone a răspuns:

laughing sunt bune toate numai trebuie sa le pui pe spatewinking sau in loc sa dai banii pe astea ai fi putut sa iei niste maciese la rupi in 2 si le bagi la spatewinking merge garantattongue

2 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Ce site plss trimite-mi si mie un mesaj sau zi aici plss

| Florin_6699 a răspuns:

Io cred ca uleiu de fapt e ulei de cannabis si ierburile sunt salvie si menta laughing deci incearca altceva cu ele daca le fumezi te scarpini de nu mai scapi de mancarime numa la spital laughing