| Yoooana a întrebat:

Am cont pe youtube dar nu stiu cum sa incarc un videoclip.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Tailynne a răspuns:

Buna Ioana!
Intri pe contul tau YouTube->http://imageshack.us/photo/my-images/543/65501551.png/, iar dupa selectezi fisiere de pe computer.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Un weekend placut!:)

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

E sus Upload si dai pe el, Apoi iti spune select files from your computer si iti alegi ce vrei sa incarci. Funda please!

Răspuns utilizator avertizat
| Angy14 a răspuns:

Ii dai la upload si de acolo totul vine de la sine...dar vezi ca s-ar putea sa dureze ceva timp mai ales daca videoclipul este prea mare