| LetyArob a întrebat:

Am un cont pe youtube si nu stiu cum sa incarc videoclipurile HD!
Imi spuneti si mie? Dau funda!happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai videoclipul in format HD este simplu -> YOUTUBE - Cum incarci un videoclip! Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'').
Daca videoclipul nu este in format HD nu ai cum sa-l transformi, deci trebuie sa il faci direct in format HD.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat