| bombo9 a întrebat:

Am cumparat revista Doctorul meu si am completat chestionarul care vreau sa-l trimit la redactie dar nu stiu adresa... O stie cineva? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa scrie pe ultima sau penultima pagina care este adresa redactiei! Sau pe talon!

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Ar trebui sã fie pe la spatele revistei adresa redactiei, sau prin fatsã. Cautã bine.

| Adredemesconf a răspuns:

Cauta mai bine prin revista, sigur o gasesti! Am si eu revista si am vazut adresa pe undeva dar nu mai stiu unde.
Te pup:*
pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Str. Cuza Voda 130, Bl. 1A, Sc. 1, Et. 1, Apt. 7,
Interfon 7, Sector 4, Bucuresti