| elenaQwerty a întrebat:

Am cunoscut (de la distanta) un baiat. Este genul meu, adica pare genul meu si de aceea imi doresc sa-l pot cunoaste mai bine ca sa ma conving daca, chiar e cum cred eu si pentru a ma cunoaste si el pe mine. Am incercat sa vorbim pe facebook (e foarte deschis, ok), dar asta nu e destul. Vreau sa gasesc un lucru gen "wow, noi chiar ar trebui sa ne cunoastem mai bine!", ceva in comun in realitate pentru a petrece timp impreuna. Cum ma pot apropia de el? Stiti vreun secret? Vreo "smecherie" cum sa actionez?

2 răspunsuri:
| DeliaDelii a răspuns:

Incearca sa-l descoperi cat mai mult si sa vezi ce-i place, ce-i place sa faca, cum, cand, unde, cu cine si mai multe chestii despre el.

| gabriel6426 a răspuns:

Intra din subiect in subiect. nu vorbi incontinuu despre acelasi lucru si vei descoperii ceva. sa intreaba-l ce parere ai despre?