| Bubbles_1821 a întrebat:

Am cunoscut un baiat in urma cu o luna si ceva.Am tot vorbit si am acceptat sa fim impreuna dupa ce fostul meu prieten s-a despartit de mine.straight face Problema e ca baiatul cu care sunt acum avem o relatie la distanta.si sambata seara fostul meu prieten mi-a zis ca vrea sa ne impacamhappy Sii m`a sarutat de mai multe orihappy si ma`m indragostit de el.rau de tot.nu mi`l mai pot scoate din caplove struck tinand cont ca mi`e si vecin si ne intalnim foarte des:-s Nu stiu ce sa fac.Nu stiu ce sa-i spun prietenului meu.crying el ma iubeste foarte multt... dar vecinul meu este Golan si chiar nu stiu pe cine sa aleg. Sii vecinul meu m`a inselat de mai multe orisad cand am fost impreuna. Dar ma iubeste si el e sigur! Ajutati-ma Va Rogsad

Răspuns Câştigător
| Lexycesium a răspuns:

Lasa`l pe vecinu`daca te-a inselat de mai multe ori,o sa te mai insele,pentru ca s`a invat asa, el te inseala, tu il ierti.Ai face mai bine sa-ti vezi de actualul prieten, care pare ca tine la tine.O sa-l uiti pe fost in cele din urma.Mult norochappy

7 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Se pare ca toata lumea te iubeste.
da cu banul, ce ai avea de pierdut?

Răspuns utilizator avertizat
| deny96 a răspuns:

Ciudat dar un lucru asemanator mi se intampla si mie numai ca la mine parintii sunt impotriva baiatului pentru ca este golan. Dar eu am hotarat sa raman tot cu el, chiar daca si pe mine m`a inselat de nespuse ori l-am iubit si inca il iubesc prea mult ca sa ii pot reprosa ceva. si tine minte ca relatiile la distana nu merg. Deci parerea mea e ca ar trebui sa ramai cu el, cu vecinul. oricum daca vrei sa vorbim ma gasesti pe id-ul asta denisyck_kat96. te pup

| AndreiDoMino a răspuns:

Daca te-a inselat nu te iubeste lol nu mai crede prostii fi cu baiatul celalt nu cu golanul ala

| AndreiDoMino a răspuns:

Daca te-a inselat nu te iubeste lol nu mai crede prostii fi cu baiatul celalt nu cu golanul ala a da am vazut ca e relatie la distanta atunci niciunul dintre ei 2 ca relatiile la distanta nu merg

| dutzu_2056 a răspuns:

Baiatul vare ti-a scuipat in suflet uita-l(sfatul meu)

| mihaELA_2914 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti asculti inima. dDar totusi, daca te-a inselat inseamna ca el nu te respecta si nu te pretuieste la fel de mult pe cat il pretuiesti tu pe el. Daca as fi in locul tau nu i-as mai da nici macar o sansa.Mai ales ca li-ai iertat de multe ori.Nu merita, dar faci cum consideri tu ca este mai bine.