| yappi a întrebat:

M'am despartit de prietenul meu de vreo jum de an si nu de mult a spus ca inca ii mai place de mine dar nu a spus nimic ca ar vrea sa ne impacam. Astazi m-am sarutat cu un baiat mai mare si ma simt ca o idioata, ca si cum l'as fi inselat dar stiu ca nu este adevara pentru ca intre noi nu mai este chiar nimic sau cel putin asa stiu eu. Totusi mai tin la fostul prieten dar nu stiu ce mi-a venit azi. De ce ma simt totusi asa de prost?straight face

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Trebuie sa-ti dresezi constiinta. Ea te domina si nu e bine.Trebuie sa ii arati cine e sefu`. El apartine trecutului.Crezi ca nu vei mai sta cu nimeni niciodata si vei suferi vesnic dupa el? Ei bine, nu papusa.Vei mai da peste badarani care te vor face sa suferi si la un moment vei intelege unde gresesti si tu, te vei corecta, vei gasi baiatul potrivit, te vei casatori, ma vei invita la nunta si gatawinking

1 răspuns:
| Mihai7best a răspuns:

Pentru ca mai tii la el si nu il poti uita chiar asa usor si ai 2 posibilitati : Te impaci cu el si o luati de la inceput sau iti faci un nou iubit care sa te ajute sa treci peste... sfatul meu