| Piticu123321 a întrebat:

Am dat-o in bara guys... mai demult mi-a spus o fata ca ma place, insa eu aveam crush pe altcineva asa ca am fost destul de distant acum fostul meu crush a facut la fel cu mine deci acum imi pare rau si nu stiu cum sa intru in vorba cu prima fata, cea pe care am refuzat-o, eu de fapt o placeam ca persoana, doar ca o cunosteam de mult timp ca prietena, era ciudat. Acum de cate ori o vad ma gandesc sa ma bag in vorba dar imi e frica, in primul rand, de ce vor spune ceilalti, stiu, o prostie sa asculti gura lumii dar asa sunt eu. Acum ca ma gandesc clar, fara sa am un crush nebun pe alta persoana ca chiar imi placea de tipa care mi-a spus ca imi place, doar ca eram prea pornit pe treburi si pe impresionat alta fata incat nu am observat... Oare ar mai merita sa ii spun ceva sau sa o las balta, despre ea nu stiu ce sa zic, daca ma mai place sau nu. Cert este ca s-a invartit roata, acum mie imi place putin de ea, putin mai mult. Daca mai are vreun rost sa ii vorbesc sau sa incerc sa repar gafa, ar fi ok sa ii spun adevarul sau doar sa incep sa ies cu ea sa vad daca mai vrea?

5 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu, incearca sa intri in vorba cu ea, discutati despre anumite subiecte, iesiti la un suc/film.

| Luisaa90 a răspuns:

Ăm.daca as fi fost in situatia fetei, si apoi sa fiu refuzata, as uita de tine. Daca ai veni si mi-ai spune ce ai de gand sa ii spui ei as refuza, sincer. Pentru ca noua nu ne place sa fim a doua optiune.
Acum e alegerea ta, eu doar ti-am spus ce as face eu, si majoritatea fetelor.=)

| Piticu123321 explică (pentru Luisaa90):

My hopes just burned, pai, cred ca raman singurel, la urma urmei fiecare grup are nevoie de o a treia roata, eu de cand stiu sunt una asa ca ma indrept spre centura neagra in respins fete si fiind lasat pe dinafara de grup deoarece is singur si e akward sa aiba o a 3 a roata mereu, btw sunt foarte pozitiv de obicei si imi iubesc viata yay

| Dinu_Clara_1990 a răspuns:

Cred că cel mai bine ar fi să îi spui, poate te mai place nu poți ști până nu încerci. Și poți să îți admiți greșeala și să-i zici că îți pare rău. Dar tu decizi, cel mai bine ar fi să îți întrebi familia și/sau pe cineva care o cunoaște.

| Piticu123321 explică (pentru Dinu_Clara_1990):

Stau doar cu mama si e cam akward sa o intreb. Deci adevarul pe fata si poate ma intelege?