| Eliza_Geo_Mada_1999 a întrebat:

Am de la niste veri mai multe lire egiptene as vrea sa-i schimb in ron dar nu stiu unde sa ma duc sigur sa schimb urgent ajutati-ma

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Incearca pe forumurile de turism sa gasesti pe cineva care pleaca in Egipt. La banca nu cred ca sunt cotate si nu ti le ia nimeni sau ti le ia la un curs foarte prost.

| Samariteanul a răspuns:

Mergi al cea mai apropiat banca de langa tine.Ar trebui sa te poata rezolva, iar daca nu intreaba-i pe cei de acolo de unde poti sa schimbi banii pentru ca ei ar trebui sa stie cel mai bine.