| anonim_4396 a întrebat:

Hei. As vrea sa fac dans pe durata veri si dupa. Dar nu stiu unde!?
As vrea sa nu fie scump
Sa o data pe saptamana
Si sa nu fie departe [ in zona sectorului 3 ]
Ma ajutati puppy dog eyes?
Dau Folositor +

2 răspunsuri:
| LeylaLeyla a răspuns:

Este o scoala,, Lotus Dance,, care ofera cursuri de dans in sectorul 3 La sala de dans de la Alba Iulia/Baba Novac. Strada Popa Stroica nr 92. langa complexul Billa.
Mijloc de transport:

Autobuze: 104, 123, 124, 135, 181, 311;
Tramvaie: 19, 23, 27, 34;
Troleibuze: 70, 79, 92;
Metrou: Piata Muncii, Dristor;
Poti intra la ei pe site si te uiti si la preturi, poze etc. copiaza linkul de mai jos si dai paste pe google :
www.passiondance.eu

| LeylaLeyla a răspuns:

Acum am vazut ca poti da si doar un dublu clik si ai ajuns chiar in pagina lor de web, acolo ai toate raspunsurile la intrebarile tale, numere de telefon, adresa pe harta, preturi, poze, forum, blog... FUNDA? happy