| alinalin01 a întrebat:

Am discutat cu o fata pe facebook pe care o plac destul de mult. Am abordat diverse teme, mi-a raspuns intotdeauna cu zambetul pe buze si as zice ca i-am starnit interesul. As vrea ca acum sa-i cer numarul de telefon, cum ar putea face asta, si daca primesc numarul ar trebui sa o sun imediat. Sau a doua zi sa mai schimb cateva mesaje si abia apoi s-o sun si s-o invit la un suc!

3 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Cere-i numarul de telefon direct.
Da nu o suna imediat ca o sa creada ca esti disperat.
Incepe cu niste mesaje mai intai apoi sun-o si invit-o la suc.

| Mădălllinna a răspuns:

happy Foarte frumos happy spune-i sa faceti schimb de numere de tel. Ti-l da, iar tu mai tarziu ii dai un msj cu "ce mai faci", daca are ceva in program, iar daca nu happy invit-o la o plimbare, la un suc. Fii tu insuti ♥

| alinalin01 explică (pentru Mădălllinna):

Multumesc frumos de raspuns. Ar trebui sa transmit ce simt de prima data, sau doar acum sa discutam si altadata sa-i spun ce simt, s-o sarut?