| Raraa a întrebat:

Am dureri, intepaturi, arsuri, in partea dreapta a abdomenului, cred ca la ovarul drept.Nu stiu daca sunt doar racita sau o sa imi vina ciclul.Va rog raspundeti-mi cat mai repede.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sfatul meu este sa consulti un medic. In asemenea cazuri nu se merita sa ceri sfatul pe TPU.

| ღBrunette a răspuns:

Draga mea, incearca sa consulti un medic. Noi nu avem de unde sa stim cauza exacta si nu are rost sa ne dam cu parerea... Kissulici! >; d