| lucian13 a întrebat:

Am facut skanderberg la scoala cu un coleg si dupa ce l-am pus ma parca m-a trecut curent prin antebrat iar acum ma doare ingrozitor, am dat cu diclofenac dar tot la fel. Ce credeti ca am la mana si ce ar trebui sa fac ca sa imi treaca? va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| DonGiovanni a răspuns:

Probabil o intindere musculara, banala eu zic sa iti dai in continuare diclofenac si maine sa te duci la spital sa iti analizeze mana un doctor de specialitate.

| octavianpas a răspuns:

Sa nu ai osul fisurat.Mai bine iti faci o radiografie.Ar fi bine sa-ti imobilizezi mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai o intindere de ligamente, ori o entorsa, dar eu nu sunt medic. Ar trebui sa mergi la spital pentru orice eventualitate. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa ai rucsata mana