| kuviCk a întrebat:

Am FireFox si as vrea sa il pun sa mi apara ca la google Chrome. Adica atunci cand il deschis sa mi apara toate site-urile alea pe care am intrat etc Cum pot face asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aha! Deja o ai instalata? Atunci da click pe Fisier ->apoi click pe Fila Noua.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de aici ->>>
MOZILLA FIREFOX in limba romana - http://www.mozilla.org/ro/firefox/new/
Bafta!

| kuviCk explică (pentru neluL):

Am versiunea 15.0.1 asta de care zici tu. si nimic. Cred ca e de undeva din setari

| neluL a răspuns (pentru kuviCk):

Aha! Deja o ai instalata? Atunci da click pe Fisier ->apoi click pe Fila Noua.

| Mirunelu a răspuns:

Nu poti face asta la Firefox. Instaleaza-ti Chrome.

| neluL a răspuns (pentru Mirunelu):

Nu mai face afirmatii AIUREA daca nu stii despre ce-i vorba!
Merge si in Firefox.