| dreambig18 a întrebat:

Am foarte mult par pe maini, degete. Sunt fata si mi se pare foarte inestetic plus ca este negru si des

2 răspunsuri:
| Dervbt a răspuns:

Il epilezi? Zic si eu.

| wolfves a răspuns:

Te poti epila cu ceara la salon, creste mai greu asa fata de alte metode. Eu nu il am chiar asa negru, dar firele sunt lungi, foarte lungi dupa parerea mea. Cred de 1-2 ori pe luna ajunge. Sau iti cumperi tu benzi acasa, doar vezi sa tragi in directie opusa in care cresc (adica tragi de jos in sus).