| MaDuTzAaAaA a întrebat:

Am o problemacrying
am par pe degete
e destul de inestetic... ce as putea face sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| celmaitare a răspuns:

Pai epileaza-te.si eu cand ma epilez pe maini (eu ma epilez cu epilatorul) si apoi ma fac si pe degete putin.nu te speria ca se zice ca creste mai repede sau ceva de genul ca nu e adevarat. ai mai putea, daca nu vr sa te epilezi ai putea merge la un salon de epilat(cosmetica) si sa o rogi pe tipa de acolo sa iti decoloreze parul de pe degete. dureaza f putin costa f putin si parul apoi nici nu se mai vede.baftahappy

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Dati'l jos cu banda cu ceara rece. E cea mai buna solutie. Ma multe prietene fac asta.

| piciuk a răspuns:

Degetele de la picioare sau mini? decoloreaza-l cu apa oxigenata. daca ti-l epilezi o sa creasca mereu, tot mai mare si mai negru.

| LLLLLLLL a răspuns:

Eu il epilez cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai. dar consulta un medic endocrinolog,