| Anastasia491 a întrebat:

Am foarte multe puncte negre pe frunte si este foarte dificil sa le scot, credeti ca ar trebui sa merg la un salon ca sa-mi scot punctele negre (nu stiu daca o sa functioneze)? daca da spuneti-mi si mie cateva saloane bune din Bucuresti unde pot face un astfel de tratament. Daca considerati ca nu este eficient acest tratament va rog sa-mi spuneti niste creme care dau rezultate pozitive.:*

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Deci...Nu ti le scoate acasa. Mai bine mergi la un dermatolog si o sa-ti explice el ce si cum si poate iti recomanda niste creme/ geluri pentru puncte negre

| dulcikademine a răspuns:

Eu nu cunosc atat de bine aceste amanunte, dar dermatologii da! Du te la un dermatology priceput care iti va spune tot ce trebuie sa stii, ce crème sa folosesti( conteaza ce tip de ten ai)