| efect a întrebat:

Am fost cu o fata de 3-4 ori iar acum, dupa o pauza de ceva timp, cred ca ne placem iar.nu stiu ce sa mai cred.
Acum cateva zile a stat langa alt baiat si au ras, ce sa mai cred? sunt derutat

6 răspunsuri:
| babygyrl a răspuns:

Eu zis sa va impacati. Am o prietena a fost cu un baiat de vreo 3 ori si acum sunt din nou impreuna, desi s-au inselat si etc.Mai ales ea, l-a inselat toata vara cu tot felul de baieti chiar si prieteni de-ai celuilalt.Acum se iubesc mai mult si nu au secrete unu fata de celalalt.Impaca-te cu ea si poate va veti intelege din ce in ce mai bine, chiar mai bine ca in relatiile anterioare.

| BlueRose1 a răspuns:

Din cate am inteles eu va cam placeti. daca a stat langa un baiat si a ras asta nu inseamna ca nu te mai place. daca ai id ei de messenger intra cu ea in discutie si zii ca e mai bine cu ea decat cu x ca, cu e te intelegi cel mai bine si asa mai departetongue

| wouldyoukillapuppy a răspuns:

Daca tii la ea, impacativa, e cam greu de spus, chiar si cand esti cu ea, poate sa stea langa un baiat si sa rada, nu inseamna nimic, incearca, nu patesti nimic

| Lunatica :) a răspuns:

Impacati'va! Pana la urma nu ai nimci de pierdut. Iar baiatul acela poate fi un simplu amic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vorbesti deschis cu ea si sa o intrebi ce sentimente mai are pentru tine. Iar in legatura cu acel baiat, cred ca erau simpli prieteniwinking

| efect explică:

O sa par caraghios