| Hjerpseth a întrebat:

Deci sa incep.Am fost acum cateva zile la o petrecere unde eram singurul baiat(ma rog)cu alte fete.La petrecere era o fata din clasa care imi place mult de ea..La petrecere am stat numa unu pe langa altu,neam gadilat, am ras, si stateam unu pe langa altu, ne tineam.Eu o plac (cred ca si ea pe mine).Dar la scoala nu prea mai vb cu mine asa...In pauza zice sa stau langa ea(pe banca) si nu stiu cum s-o bag in seama.Nush ce sa zic...E stanjenitor stam si sa nu spun nimic.

Dati-mi si mie sfaturi ce sa fac, ce sa spun.

Cum stiu daca ii place de mine?

MULTUMESC

5 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Incepe cu o conversatie normala, vorbeste cu ea despre orice lucruri banale.Pe parcurs o sa-ti dai singur seama din comportamentul ei daca te place.

| Azµre a răspuns:

Vorbește cu ea, orice! Invit-o în oraș, la o plimbare ceva și dă-i o floare, ghiocei poftim, cui nu i-ar place ghioceii.
Și apoi să vezi cum îi va place de tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, ii este rusine sa se manifeste fata de tine in fata colegilor, vorbeste cu ea pe mess, sau invit-o undeca unde sa fi doar tu cu ea.

| Zabbyel a răspuns:

happy nu cauta si nu forta vorbele (n-o sa iasa bine) conversatia vine de la sine

| Anghelinei_Mihaela_Mya_1999 a răspuns:

Pai ii zici cati place de ea si o intrebi daca si este place atat