| Hjerpseth a întrebat:

Deci sa incep.Am fost acum cateva zile la o petrecere unde eram singurul baiat(ma rog)cu alte fete.La petrecere era o fata din clasa care imi place mult de ea..La petrecere am stat numa unu pe langa altu,neam gadilat,am ras, si stateam unu pe langa altu, ne tineam.Eu o plac (cred ca si ea pe mine).Dar la scoala nu prea mai vb cu mine asa...In pauza zice sa stau langa ea(pe banca) si nu stiu cum s-o bag in seama.Nush ce sa zic...E stanjenitor stam si sa nu spun nimic.

Dati-mi si mie sfaturi ce sa fac, ce sa spun.

Cum stiu daca ii place de mine?

MULTUMESC

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca si ea te place din cate am inteles acum depinde de tine restul, vorbeste cu ea despre ce crezi ca-i starneste interesul

| Felys a răspuns:

Cred ca amandoi sunteti timizi,cineva trebuie sa ia atitudine si in general baiatul face asta,lasa jena la o parte si gaseste subiecte amuzante si captivante sa ii atragi interesul,povesteste despre filme,muzica, jocuri, orice crezi ca ar incanta-o, spune-i intamplari haioase, cauta subiecte si dezvolta-le ca sa nu mai stati ca doi muti unul langa altul ca intervine plictiseala si nu vei inainta in nici un fel

| july00 a răspuns:

Intreab-o daca te place si gata!

| foreveryou a răspuns:

Pai vei sti ca te place atunci cand ii este greu sa vorbeasca cu tine; daca te priveste mereu; daca se uita in ochii tai; poate daca te complimenteaza :> dca ii sti zodia poti afla de aici in general merg chestiile zodiacale si sunt adevarate ---->http://artaseductiei.ro/cum-sa-seduci-o-femeie-rapid-in-functie-de-zodie/ BAFTA! :*

| rikkimady16 a răspuns:

Incepe cu lucruri simple si apoi subiectele o sa vina pe parcurs. Nu mai fi atat de rusinos, fi mai indraznet, spune-i o gluma, intreab-o daca a vazut un film sau nu stiu daca a ascultat o melodie, daca nu a ascultat-o da-i castile tale sa o asculte sau chestii de genu'. Mai baieti fiti mai curajosi ca nu va mananca nimeni! cat despre fata...zic ca te place, dar trebuie sa o intrebi pe ea ca sa fi sigur, sau iti dai seama din comportamentul eihappy Bafta:*