| Inghetata12345 a întrebat:

Am fost cu un baiat acum 6 luni, dar doar 1 saptamana, pentru ca el era foarte sec. Si acum mereu cand iesim cu mai multi prieteni, ma saruta, dar niciodata nu imi da mesaj. Nu-nteleg de ce ma mai saruta, daca nu vrea sa vorbim. Nu este timid, sa-i fie rusine sa-mi dea un mesaj.

5 răspunsuri:
| Frumystefy a răspuns:

Draga isi bate joc de tine. Stiu ca oarecum doare sa se joace cu sentimentele tale.
Bafta

| Daiana01 a răspuns:

Ar trebui ca data viitoare cand se intampla asa ceva sa ii dai o palma din partea mea. Tot ce el face este sa te foloseasca si sa se dea mare in fata prietenilor lui ca el e mare si destept (de impunge). Iar ce crede ca tu esti usoara si usor de folosit si ca te poate folosi cand are el chef ca pe un prosop de bucatarie? Trebuie sa ei atitudine si sa-i arati ca esti mai buna de atat. Tu nu esti jucaria lui esti o persoana in toata firea. Nu mai vorbi cu el si nu sa nu il mai privesti nici macar in ochi.

| XtinnaX a răspuns:

Buna!
Sincer, el nu vrea o relatie cu tine, de accea era rece atunci si de aceea nu iti da mesaje acum, te saruta cand esti cu el si cu alti prieteni pentru ca poate, pentru ca stie ca tu ii vei permite acest lucru, se cam joaca cu tine ca sa spun asa.
Vorbeste cu el, intreaba-l ce intentii are, daca vrea sa aveti o relatie, daca sa se comporte ca atare de aceasta data, daca nu sa te lase in pace.

| Soltan a răspuns:

Nu e asa cum crezi, cred ca are nevoie de tine numai cind esti aproape si cind sunt prietenii in apripiere sa le arate ca este fericit si ca are o prietena...

| Inghetata12345 explică:

Pai nu stiu cum sa refuz, cum sa zic nu ca si cum