| WeAreSmart a întrebat:

Am in clasa niste citiva colegi rai ce mereu se "anina" de mine si gasesc mereu ceva la mine de care sa se rida. ma enerveaza la culme, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Izomer a răspuns:

Pur si simpl, ignora-i.
Cand o sa vada ca nu ii bagi in seama, se vor potolii.
In niciun caz, sa nu ii spui profesorului, sau mai stiu eu cui, pentru ca se vor lua si mai tare de tine!

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Cea mai buna metoda este sa-i ignori.Stiu ca nu e usor fiindca asa am patit si eu exact ce patesti tu acum. Sfatul meu este sa nu pui la suflet ceea ce zic ei.Fa-te ca nu iti pasa iar la un moment dat se vor satura si ei.Baftawinking

| crazyinlove a răspuns:

Spune-i dirigintei talewinking

| AnonimaBi a răspuns:

Nu-i baga in seama am si eu creaturi de alea in clasa al mine laughing
Sincer chair nu-i baga in seama ai sa vezi ca o sa inceteze.
Funda?

| scalaru a răspuns:

Fa niste muschi si baga-le 2 pumni in bot. Sa se invete minte.

| WeAreSmart explică (pentru scalaru):

Ahahahahahaha!

| WeAreSmart explică (pentru scalaru):

Mersi, dar nu vreau sa fac puscarie daca se intimpla ceva cu ei! big grin

| AlexiaPerSempre1 a răspuns:

Pai. zii profesorului sau in alt caz ce poti face este sa le faci la fel happy sper ca te.am ajutat!
Bafta! happy