| ForbiddenLove a întrebat:

Am in inaltime 1, 59 si am marimea 38 la picior.Eu cred ca am piciorul prea mare. Voi ce credeti? Fiti seriosi pls!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu e absolut nicio problemă. Eu am 1, 65 si port 39. Este ceva normal, nu ai piciorul nici mare, nici mic.happy

| Pepper9 a răspuns:

Buna. Poate ai oasele late si de aceea porti 38 la picior.

| lovenotsex a răspuns:

Hei stai calma, nu cred ca e o problema, atata timp cat nu vei avea prb cu incaltamintea, ma refer la faptul sa nu gasesti in magazine. Dar mai bine intreaba un specialist, dar stai flex.Bafta.

| Iziii:x a răspuns:

EU am 1. 55 si port 39laughing
Nu e o problematongue

| Stella a răspuns:

Eu am 1, 65 si am 40

xD

| pufoletedebomboana a răspuns:

Pai depinde si de varsta este putin cam mariceldar nu te ingrijora.

| Betyyyy a răspuns:

Depinde si de varsta dar nu cred ca este vreo problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cee? eu am aceeasi inaltime cu tine si port 40-41 laughing cum sa ai piciorul mare? rolling on the floor

| anoniiiiimăăă a răspuns:

Buna.
eu am 1. 60 si port 38 la picior,
da nu mereu coincid marimile.
decii.
chiar nu este nici o problema.
winking