| Summer4Party a întrebat:

Am o problema cred asa ca va rog sa fiti seriosi. Am 17 ani si doua luni si marimea penisului este de 12, 5 cm eu cred ca e cam mic. Dar pe la 16 ani jumatate am avut o cadere mare de calciu si nu pot sa mai mas***bez. Dupa aceea am facut aproape pe la 17 ani o infectie urinara si o raceala la rinichi care cica era mai veche (raceala). Voi ce credeti e normal ca penisul meu sa fie doar atat sau e din cauza problemelor de sanatate. Caderi de calciu mai am din cand in cand si iau calciu si ultima oara cand m-am mas***bat fara voie ma durut in partea drepta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimensiunea penisului tau este absolut normala, practic este exact cat media. Dimensiunea penisului nu este influentata nici de mas. turbare, nici de nivelul calciului

| danutzu96 a răspuns:

Eu zic sa nu te strezezi de pe acum mai are timp sa creasca in lungime pana pe la 20 de ani.

| iSwag a răspuns:

De ce ti-ar pasa de lungimea penisului?
45% dintre fete nu sunt interesate doar de lungime.

| nestiy a răspuns (pentru iSwag):

Maa bucur ca ex. macar 1 om ca tine. happy

| Summer4Party explică:

ISwag ma interesa pentru ca cred ca este din cauza problemelor de sanatate