| herbalist a întrebat:

Am instalat windows si imi trebuie un driver pentru sunet ca sa il instalez. cine ma ajuta si pe me? dau funda promit

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta Realtek HD audio, il gasesti pe site-ul oficial. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Incearca sa le iei de pe Nvida adica site-ul nVIDIA sau Ati ca nu stiu ce placa video ai ca poate gasesti si Driverele pentru sunet si oricum daca nu gasesti trebuie sa-ti fi dat un CD cu instaluu pentru toate.

| sisoloco a răspuns:

Pai ce fel de driver...sunt o gramada de drivere...cum se numeste placa(de sunet)?