| Krystina0xd a întrebat:

Am mare nevoie de un sfat,va rog! Astazi am evitat baiatul pe care il plac foarte mult din cauza ca ma intimiteaza foarte tare si nu ma pot uita in ochii sai de rusine. Nu stiu de ce.pur si simplu. Eu cred ca si el simte ceva pentru mine si cand ne-am mai vazut,m-a atentionat ca l-am evitat o data si...s-a simtit prost. Credeti ca ar trebui sa ma duc la el sa imi cer scuze si sa ii spun adevarul sau sa nu fac nimic? Va rog, funda! Chiar e foarte important pentru mine.

1 răspuns:
| Alleeeeeeee a răspuns:

Da, du-te la el. Dacă chiar crezi ca te place și îl placi..Ar fi păcat să nu fi cu el.Și lasă rușinea acasă, n-ai de ce să ai emoții sau să fii rușinată. Dragostea este cel mai frumos sentiment și trebuie trăit