| Ald527893 a întrebat:

Am nevoie ajutor.
Sunt o fata foarte timida si simt ca orice lucru il fac, va da gres.In primul rand, daca vreau sa fac sau sa spun un lucru, ma gandesc de 100 de ori inainte si imi este frica sa nu aiba urmari proaste, ceea ce este gresit.Ma gandesc cabig grinaca nu merge? Daca spune nu? chestii din astea.
Saptamana trecuta, mi-am facut curaj sa vorbesc cu baiatul pe care il plac si a fost totul super frumos.In mintea mea imi imaginam ca se va comporta ciudat cu mine si ma va respinge dar a fost totul o greseala.
Si cam asa fac mereu.
Ce as putea face in legătură cu asta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dara fost totul o greseala. Ce anume a fost o greșeală? Ceea ce ai gândit, sau ceea ce a ieșit?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Mai bine spui Adevărul cu Adevărată și ești sincer/ă.

Decât sa minți și sa ai 10000 de fețe Ca o curva și curvari omul fals și minciunos nu o sa poată minți la nesfârșit și sa fie fals/ă până la nesfârșit si sa se prefacă până la Nesfârșit o data și o dată omului fals și mincinos și prefăcut o săi iese vadă față Adevărată cine este cu Adevărat simgur/ă își sapă groapa cât o sa poată mintă minți? Cât o sa se poată ascundă ascunde? Până unde o data și o dată o sa se vadă Adevărul cu Adevărată cine cine este cine ce este.

Adevărul și sinceritate mereu vor câștiga sa fi loial/ă sincer/ă și sa rămâi Adevărat/ă cine ești cu Adevărat cu bune și rele așa cum ești cu Adevărat nu te vinde pentru bani pentru nimeni și nimic în lumea asta alege sa rămâi cine ești cu Adevărat cu Valorea ta Adevărată cu Adevărat.