| lucian2421999 a întrebat:

Am nevoie de id unui hacker care sa ma ajute cu o chestie fara bani va rog frumos ajutati-ma daca puteti funda

Răspuns Câştigător
| Zippo01 a răspuns:

Pune id-ul tau aici si mai vorbim.

| lucian2421999 explică (pentru Zippo01):

Prunamoale@yahoo.com

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Hacker gratuit? Asta e bunalaughing)). Nu uita insa ca daca vrei sa spergi o parola sau un cont poti face chiar puscarie cu legiile acestea in vigoare (cyber-bullying and stuff). Eu zic sa o lasi moarta.

| danutzu96 a răspuns:

Ia zi pentru ce iti tree?

| lucian2421999 explică (pentru danutzu96):

Pentru un game sa bagi niste credituri

| Maomau a răspuns:

Daca vrei sa hacuiesti un cont sau o parola, lasa-te de treaba ca este ilegal si dai de dracul.

| lucian2421999 explică:

Nu vreau sa sparg parole