| AnimeFreakMonster a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor aici! As vrea sa iau antidepresive si nu stiu cum sa procedez. M-as duce la farmacie, dar ai nevoie de prescriptie de la doctor sau asa ceva? Si ati putea sa-mi dati niste nume de medicamente antidepresive care sa nu te faca ( chiar atat de ) leguma? Si cam cat ar costa? Apreciez ajutorul vostru!
Apropo, am 14 ani si nu vreau sa inceapa lumea cu " Aolo, nu lua d-astea, ca-ti fac rau si poti si sa privesti partea plina a paharului! "

1 răspuns:
| IustinDiac a răspuns:

Exista doua antidepresive naturale:
1) somnul
2) castigul