| FallenDude a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru balul bobocilor sa fac un dialog amuzant pe care sa il fac impreuna cu partnera mea...deocamdata nu am nici o idee stabila, ma gandesc la un banc care sa il maresc... dar am nevoie de unul de la care sa incep. Imi poate da cineva niste teme pentru dialog? sau cateva bancuri?

1 răspuns:
| DeeaEuu a răspuns:

Hey! Hey! eu nu ma prea pricep la bancuri dar iti pot da un sait pe care gasesti tot felul de bancuri si poate si dialoguri! Sper sa iti fie de ajutor! Saitul este www.glumite.ro