| BoMbeRmEn a întrebat:

Am nevoie de statusuri de toate categoriile big grin si dragoste si suparare si nervi si "fara motiv" ...mai multee big grin!

1 răspuns:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

A mai trecut o zi, o saptamana, o luna, ne intalnim, nu vorbim, nu ne spunem nici "buna".
E aşa de marfă tipa, gagica, mamasita.
Vizualizez şi închid ochii.Cu tine posibil să vreau copii, să ne cânte la biserică popii, hai nu-ţi mai da tu pe spate ochii.
Se misca fetele cum se misca fetele, se misca fetele zguduie peretele.
Si maine tu inca speri sa va impacati, e ca un drog si numai tu te-ai intoxicat.
Si calitatea mea este c-am defecte, defectu' tau este c-ai calitati perfecte.
Uneori asa zisii "cei mai buni prieteni" devin doar niste straini.
Stiu ca nu va fi usor sa ma impac cu al tau dor.
Si drumul vietii ne desparte fiecare-n alta parte, si poate e nedrept sa te astept.
Știi, am realizat că plangeam mai mult în timpul relației, decat la sfarșitul ei.
Prima iubire nu se uita niciodata, asa cum prima dezamagire nu se iarta niciodata.
Ai văzut-o la un bar, își aprindea țigara. Ştie că doar fumul îi putea schimba starea.♥