| HeyItsAndreeaT a întrebat:

Am nevoie de un status care sa faca un baiat curios si sa-l faca sa intre in vorba cu mine... idei?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Eheee
Daca nu are interes poti sa iti pui la status si ca iti arde casa ca tot degeaba.Nu te mai complica atata, nu mai incerca sa atragi atentia, intra tu pe el, si intreaba-l de vorba.

| DakotaRoyse a răspuns:

Pune ceva inteligent sau ceva super haios.

| aniriiiiii a răspuns:

D. N. D Doar daca vrei sa mi spui ca ma iubesti smug

| Static a răspuns:

Desigur uite aici cateva st tari pentru asta >>>> : Sti ceva? Am un secret til spun doar tie. Sau Am aflat ceva! Da-mi Buzz sau chiar Te iubesc, sti u cine esti. Da-mi Buzz daca crezi ca te iubesc pe tine. Dati-mi BUZZ si va sarut. sau Ma plicty nu vb nimeni cu mine? fundita?

| BUlululica a răspuns:

Hi...si eu am mi-am pus un status si m-a intrebat daca e pentru el:1)am gasit un inamik cu numele de ''pupic'' ti-l trimit rapid ca e mik sil-am prostit2)daca si lui ii place de tine si crede-ma ca eu mia-m pus un status.crying(suparata si o sa te intrebe toti de ce esti suparata. merge fundita?