| Claudia33mititica a întrebat:

am nevoie de ceva idei de razbunare,,,?,,, pentru. o prietena, este vorba de un baiat care a ranito, aveti ceva idei?

11 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Vrei sa te razbuni pe barbat sau ce? Ce fata esti tu? Fi cuminte si cauta adevarul.Adevarul odata gasit te va lumina.Un chip luminat nu are nevoie de razbunare.

| Claudia33mititica explică (pentru Narfundo):

Ok, da care ii adevarul, poate nu este in stare sa-l caute acum cand uraste asa de mult pe acea persoana, gandindu-se doar la razbunare!

| Narfundo a răspuns (pentru Claudia33mititica):

Asa cum poate cauta o razbunare asa poate cauta si un adevar.

| CMaria21 a răspuns:

Mai gandeste-te poate razbunarea nu este cel mai indicat lucru te sfatuiesc sa folosesti indiferenta! Indiferenta doare! O zi buna

| h3r a răspuns:

Indiferența, să nu-i pese că s-a despărțit de un copil prost.
Mă, ce vă complicați atât?

| SunnyDay88 a răspuns:

Daca a ranit-o e doar din cauza ca ea i-a permis acest lucru. de ce cauta razbunare acuma? trebuia sa fie cu bagare de seama atunci cand a inceput sa vb cu el. dupa ce tot raul s-a produs, se trezeste si ea ca mai are de tras de o relatie intr-un mod negativ, in loc sa-si vada de viata mai departe si sa-l uite pe dobitoc.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Razbunare? Indiferenta este cea mai buna. happy

| Ajutatorool a răspuns:

Pai simplu, probabil stiti deca unde sta si cam ce program are. Intr-o zi vorbiti cu cineva care are masina, si cand iese din casa ii puneti o punga pe cap(aveti grija sa aiba aerisire sa nu moara). Il plimbati prin oras cam 30 de minute si apoi il duceti la padure. Deschideti portbagajul il intinde-ti pe iarba si incepeti sa faceti focul. Intre timp scoateti cutitul si il incingeti la foc.
Cu cutitul incins ii taiati penisul si il puneti pe gratar. Daca cere ketchup in plus puteti sa folositi sangele care o sa ii curga. Cand este gata il fortati sa il manance in timp ce ii spuneti cum nu o sa mai raneasca vreodata o fata. Asta e ceva mai usor, pentru o razbunare mai serioasa dati PM.

| grab a răspuns (pentru Ajutatorool):

Problema e daca ceea ce ai scris tu aici ramane in arhiva si gasesti actuala viitoarea ta fosta prietena metoda si ti-o aplica.

In rest, as insista sa aiba geamuri fumurii la masina pentru discretie happy

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Pai nu stiu ceva pentru razbunare, dar stiu ca razbunarea nu duce la nimic bun, caci daca dupa razbunare si baiatul se razbuna, durerea e mai mare. Nu cred ca e o idee buna. Eu zic sa nu va razbunati big grin

| LostMarionette a răspuns:

Razbunarea e arma prostului.