| Ioanagrrrr a întrebat:

Am o colega de clasa și o socot prietena dar sunt extrem de confuză. Deci am impresia că stă cu mine când nu are cu cine sta.Am incercat sa nu-i atrag atenția și nu vine la mine.Cum îmi pot da seama daca e prietena adevărata sau nu? Daca o voi întreba ce suntem noi ea va spune prietene dar eu mă cam îndoiesc că ea m-ar considera asa. Ajutati-mă să îmi dau mai bine seama.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar cât de des stă cu tine?

| Ioanagrrrr explică (pentru Andreeush):

Pai câteodată vine la mine, câteodată nu, ieri era și prietena ei in clasa și statea cu niste băieți iar ea a venit la mine.

| morfeo a răspuns:

Daca sta cu tine dar cand n-are cu cine e clar ca e falsa. Adica daca n-ar lipsii prietenele ei n-ar mai sta cu tine deloc. E bine sa eviti persoanele astea.