| Ionutz8698 a întrebat:

Hei salut tuturor sunt intr- o situație complicata si am nevoie de ajutor Deci sa va explic:din clasa I am o colega in clasa pe care o plac.Am incercat putin cate putin sa îi atrag atentia pe cat posibil si am reusit cat de cat:prin clasa a 5-a vorbeam destul de des si eram destul de apropiati. Apoi in clasa a 7-a i-am spus ca o plac, dar ea ma considera doar un prieten.As vrea sa stiu ce sa fac ca sa îi atrag atentia, astfel încât ea sa ma placa.
Daca vreti doar sa faceti misto mai bine nu raspundeti.
Va rooog ajutati-ma! Sunt disperat!
Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| evelinna01 a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa se indragosteasca de tine, asta vine de la sine.

| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns:

Da-mi fb-ul tau si eui sunt intr-o situatie aproape asemanatoare...