| alxx21 a întrebat:

Am o infectie. cistita. acum iau antibiotic. pana acum cateva zile am avut usturimi foarte mari. acum m-au lasat usturimile m-au luat mancarimile. crying

4 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Daca e un streptokoc tr sa il tratezi cu antibiotike mergi la medik si urmeaza instructiunile date d el

| Gigiku a răspuns:

Daca te mananca, se vindeca happy

| mateia a răspuns:

Daca este cistita iti poate spune doar medicul. Oricum, este o boala foarte "la moda" vara din cauza piscinelor si bazinelor in care ne scaldam impreuna cu altii.
Exista un tratament preventiv din plante, din strugurii ursului, se poate face infuzie, dar mai sigur, ca sa stii ca ai folosit concentratia potrivita si cantitatea de substanta activa recomandata poti folosi Cystinol Akut, un medicament naturist care se gaseste si in farmacii si are un efect garantat

| elenab_6237 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema de un an si ceva.am fost la medici,am luat antibiotice si nu-mi trece,acum incerc cu ceaiuri de afine, merisor, coada calului. daca s-a vindecat cineva sa-mi spuna si mie.va rog