| AndreiMarian12 a întrebat:

Imi pot decalota penisul in stare erecta cat si stare fleasca doar cand sunt in dus.( fara nici o problema ), cand sunt pe uscat intre ghilimele nu prea pot, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa scuipi la propriu saliva (adica scuipat) pe gland, ceea ce va produce procesul de lubrifiere atat a pielii/epiteliul preputiului cat si suprafata inca foarte fina a glandului (capului). Procedezi astfel bineinteles in cazul in care nu ai posibilitatea de a cumpara lubrifiant special, din magazinele specializate in vanzarea unor astfel de produse. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Madalin_Ionita_1994 a răspuns:

Tot ce vă trebuie este un pic de răbdare. Acest simptom, care nu există niciun motiv să vă supere apare frecvent (aprox 50 %) la bărbaţii virgini şi dispare după primul sau primele contacte sexuale.