| MiQutsa a întrebat:

Am o intrebare:ce cadouri ati facut(pentru. fete) si ce cadouri ati primit(pentru.baieti) de zi de nastere si/sau Anul Nou?

1 răspuns:
| rezervatro a răspuns:

Buna! cred ca ai putea sa faci cadouri ceva de genul: o bluza, o esarfa, o cana personalizata sau cu ceva dragut, cercei sau bratari... unele dintre ele le-am facut cadouri, si au mershappy (pentru fete); -iar pentru baieti, cred ca ar fi bine un parfum, o cravata(daca obisnuieste sa poarte...) sau un ceas. bafta!