| Robertwdr2008 a întrebat:

Am o întrebare cum poți ajunge Trapper dacă nu ai voce, asta e visul meu de la vârsta de 13 ani, în prezent mă 14 ani și nu știu dacă îmi trebuie puțină voce muzicală, în studio există mix Master dar nu știu dacă îți trebuie și puțină voce muzicală

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista trapper cu voce?

| 120bulevard a răspuns:

Ohoooo cati afoni din astia exista in Romania care se numesc "trapperi" si care vezi doamne se vad idoli Justin Bieber, care probabil au mai putina voce decat tine.