| Robertwdr2008 a întrebat:

Salut, vreau să devin Trapper dar nu am voce, poți deveni Trapper chiar dacă nu ai voce? Și nu prea știu să compun versuri, pentru ca sunt la început, ceva sfaturi? (poți ajunge Trapper dacă nu ai voce?)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trapperii au voce in general?

| Robertwdr2008 explică (pentru suntserios):

Da, dar nu foarte mulți

| mODIN a răspuns:

Stii tu vreun trapper cu voce? Lil Pump practic a inventat genul asta de muzica si e cat se poate de afon posibil.

| CRNMIHAI a răspuns:

Dupa mine cred ca daca ai o voce care se aude bine pe un instrumental perfect pentru vocea ta, versurile se fac si dupa o inspiratie si un joc de cuvinte, daca ai ceva care se rimeaza si tot asa punele pe un note si, spor.