| Cristy_1793 a întrebat:

Am o intrebare happy daca ma puteti ajuta va rog happy.
MIe imi place de o fata foarte mult, ma face sa ma simt foarte bine cand is alaturi de ea, cand suntem la plimbare sau ceva ne distram, radem happy imi place de ea foarte foarte mult si simt ca ea e perechea potrivita pentru minehappy. Dar imi tot zicea ca vrea sa se impace cu fostul ei prieten sad dar fata vrea dar baiatu nu ca vrea el o pauza nu mere relatia intre ei. si intrebarea mea este:
Vreau sa-i spun tot cea ce simt pentru ea happy dar mie intr-un fel mi frica :-s.
Si cum ii mai bine sa-i zic cea ce simt pentru ea happy prin sms sau sa-i zic direct in fata?
care ma poate ajuta cu un sfat happy va rog big grin

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate ca ea chiar vrea sa fie cu tine, si iti zice de fostul ca sa vada cum reactionezi.Intreab-o fata in fata pentru ca asa vei vedea reactia ei.Trebuie sa ai curaj si incredere in tine, pentru ca altfel nu o sa iasa bine.

| 4b a răspuns:

Vezi cristy ca daca ii spui, iar pustoaik va fi dezamagita ptk ea te vrea ca preten, risti sa pirzi ceea ce a fost intre voi...insa si daca faci pe desteptul si taci... iarasi risti a nu-i spune ceea ce se intampla cu tine si ce te framantasad vad ca te-ai hotarat sa-i spui, n-a atunciiiii intalneste-te frate cu fata, lasa tu sms si prostii de astea, sp totul in fata; succes si trimite-mi un mesaj cu ce ai facut; ceaowinking

| DoarImpreuna a răspuns:

Poate ca iti da de inteles ca vrea o relatie amintindu-ti de impacarea care nu e posibila acum. Fii sincer si curat in intentii si spune-i. Cel mai bine fata in fata daca nu esti in stare scrie o scrisorica pe care sa i-o dai personal, a treia varianta e email-ul uita de SMS.

Curaj si nu uita fii sincer si curat iar daca intri intr-o relatie asigura-te ca ai ganduri serioase si nu doar de aventura.

Succes

| Cristy_1793 explică:

Ms DoarImpreuna :batting eyelashes
asa o sa fac happy o sa-i zic in fata happy
mersi pentru sfatul acordathappy
Eu is sincer si curat si nu ma bag intr-o relatie numa pentru aventura, eu nu ma uit la exterior mult la mine conteaza ce are pe dinautru acolo ma uit prima data happy
MS :*

| Cristy_1793 explică:

Ms 4bb4
o sa iti trimit mesaj ca cum a fostwinking
mersi mult happy

| Cristy_1793 explică:

Va multumesc la toti:X:X:* pentru raspunsuri:X:*