| KydutzaKyda a întrebat:

Prietena mea ar vrea sa se impace cu fostul ei prieten. Ii puteti da un sfat?

Răspuns Câştigător
| no1cares a răspuns:

Mmmm'
depinde ce a facut el de s-a despartit.
daca e ceva grav de a ranito,oh go on nu are sens
... dar daca a facut ceva prostesc, da, dar sa aiba ggrija sa nu faca iar ce a facutwinking
UREAZAI BAFTA! :*
fundita?: )

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Păăăi... eu spun că depinde mult felul cum s-au despărţiţ. La fel trebuie să se împace big grin Adică, dacă a fost o ceartă, să îşi ceară scuze, chestii chestii.
Cel mai important lucru e că trebuie să fie sigură că tipul NU are prietenă şi că VREA să se împace cu ea.