| teo6dia4c99 a întrebat:

Am o intrebare legata de comenzile de pe Elefant.ro. Deci te duci acolo, iti alegi cartile si apoi dai finalizare comanda si scrie ca iti trimit un email de confirmare. Ce trebuie sa faci apoi?
Adica eu mi-am verificat contul si am primit de la ei un email care zicea ca e email-ul de confirmare, dar nu scria nicaieri ca trebuie sa confirm undeva ceva.

Răspuns Câştigător
| peachglow a răspuns:

Am comandat de pe Elefant.ro si tot ce trebuie sa faci este sa plasezi comanda si sa astepti ca ei sa te contacteze prin mail iar mai tarziu curierul prin telefon. Sper ca am fost de ajutor.