| PrintiiiisaTa a întrebat:

mai stupida >:"

De ex : Vrei sa te saruti cu un baiat si de unde iti dai seama daca vrea baiatul respectiv sa te saruti cu el pe buze sau frantuzesc ( mozol )? Pai te apropii de el, va sarutati pe buze dar tu poate vrei " mozol " si el normal...

Scuze de intrebarea asta dar chiar sunt curioasa laughing)

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

În momente de acest gen, nu ai cum să-ţi dai seama la ce anume se gândește băiatul, şi ce gen de sărut ar vrea.
Fiind o persoană mai singuratică, observ mereu cupluri, care se sărută franțuzesc chiar dacă sunt în văzul lumii. Bine, nu am nimic împotrivă, însă este urât pentru mine să văd ceva ce nu ar trebui.
În legătură cu întrebarea, sinceră să fiu băieților le plac toate genurile de sărut, însă cele franțuzești sunt preferatele lor, presupun.

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cred ca sarutul in sine conteaza, nu cum il faci.
Daca o sa vrea frantuzesc, probabil iti "strecoara" limba. laughing

| UserAnonim98 a răspuns:

Sunt baiat si-ti spun cum isi doreste orice baiat cu varsta peste 13-14 ani care nu este timid si s-a mai sarutat si inainte: mozol big grin. Plz Funda

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

Ii vorbesti si va intelege cum stau lucrurile happy Trebuie sa fi deschisa intr-o relatie.