| mariaaa_5005 a întrebat:

Am o intrebare oare un timp ce l-am cunoscut in urama cu un an ma place deoarece acum insista ca vrea sa iesim impreuna afara si ca vrea sa ma vada si vorbim tot timpul la telefon, prin sms-uri[in oreee], si pe mess acasa... deci tot timpul vrea sa vorbim

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

DA, se pare ca te place, eu zic sa iesi cu el daca te intereseaza persoana lui sa vezi totusi ce are de gand.

Succes!:*

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Pai te poate place si ca amica si ca iubita.depinde si ce contin sms-urile acele.

| Lorelai a răspuns:

Da te place. Daca nu ar fi fost asa, nu ti-ar fi dat atata atentie si nu si-ar fi dorit sa-si petreaca timpul cu tine.

| mariaaa_5005 explică:

Pupilly97...sms`urile alea contin chestii gen El:m`am supy pe tinesigh Eu::*:*:*:* mai esti El:gata nu mai is daca dai pusy dulce dulce chestii din astea laughing