| AndreeaNamiren a întrebat:

Am o intrebare pentru baietii ( pot raspunde si fetele) : ce fete preferati? Inalte, slabe si frumoase cu un suflet bun:3(1,75+) sau scunde (1, 70- ) - la fel, slabe si frumoase... -.? - de curiozitate -. Vot tuturor. Ms.

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Eu nu mănânc din ambalaj, mănânc din conținut.Standardele fizice și estetice pe care le-ai evidențiat sunt doar un mod de a caracteriza anumite grupuri de persoane pe baza anumitor gusturi.
Ambalajul are o oarecare importanță, dar ceea ce este înăuntru contează.

| GabiArian22 a răspuns:

Sunt de parere ca nu numai fizicul conteaza.Important este sa iti placa persoana pentru ce este nu pentru cum arata tine minte ca frumusetea este trecatoare

| Voidwithin a răspuns:

Sa arate asa http://www.google.ro/......tp?/imgres si buna la suflet si despteapta si cu simtul umorului si ma insor cu ea direct.

| Ionutzu0077 a răspuns:

Baa fii atent nu conteaza cum este o fata/baiat cat timp este acea dragoste intre cei doi sau cum se spune atractie pot fi urati nebuni chiori etc daca ei se atrag nu conteazawinking de preferat fiecare alege ce e mai bun pentru ei happywinking

| Claudiuitaliano a răspuns:

Inalte +1, 70 slabe si frumoase si sa aiba bas puternic!