| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Voi baietii ce fete preferati inalte, scunde, grase, slabe? funda la cel mai complet raspuns

Răspuns Câştigător
| petruclaudiu78 a răspuns:

Scunde, grase si proaste.
Conteaza cum arata persoana de langa tine (cine spune ca nu are nicio importanta, minte), dar poti trece cu vederea peste aspectul exterior, atunci cand este frumoasa in interior (nu ma refer la ficat, splina si alte organe interne, ci la calitatile morale).

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna, eu prefer fetele mici de înălțime și bineînțeles îe tocuri înalteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

| BRG a răspuns:

Dar tu ce băieți preferi

| ionika17 a răspuns:

Din cate am observat cele scunde imi plac cel mai mult.