| bbyyyyyyyy a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au Sims 3, de orice fel... Problema mea e : Il descarc, merge. Il instalez, merge. Cand deschid jocul mi se incarca dar cand ajung acolo sa imi aleg orasul, chiar dupa ce se incarca jocul, imi spune ceva ca trebuie sa am o copie valida a CD-uli sau ceva de genu`. Daca vi s`a intamplat si voua va rog sa`mi spuneti cum ati rezolvat

Răspuns Câştigător
| муℓιƒєx a răspuns:

Cand l-ai descarcat ai avut cateva mici probleme. Funda? Sau windowsul e de vina.